top of page

TYP PROJEKTU: SPOTKANIA INDYWIDUALNE

NAZWA: USTAWKI* czyli Indywidualne Spotkanie Z Doradczynią

 

DLA KOGO: DLA KOBIET, KTÓRE CZUJĄ SIĘ WYPALONE ZAWODOWO, CHCĄ COŚ ZMIENIĆ ALE BOJĄ SIĘ I NIE WIEDZĄ, OD CZEGO ZACZĄĆ.

Praca zawodowa to dla wielu z nas nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy. To także szansa na  wykorzystanie zdobytych przez całe życie umiejętności, podzielenie się doświadczeniem, po prostu - źródło satysfakcji.

 

A co, jeśli tak nie jest?

Czasami nadchodzi w życiu taki moment, że zaczynamy sobie zdawać niewygodne pytania. Czy to, co robię jest tym, co chcę robić, czy dalsza praca w tym zawodzie czy miejscu ma sens, a jeśli nie, to co dalej?

Wątpliwości mogą być jednym z pierwszych sygnałów, że jesteś gotowa na zmianę. Tylko.. w którym kierunku? Jeśli masz mętlik w głowie, a pomysł zmiany z jednej strony cię nęci, a z drugiej wywołuje lęk to… dobrze trafiłaś! 

Nasze doradczynie są gotowe, by bezpiecznie przeprowadzić cię  przez gąszcz wątpliwości. Wiedzą, jakie zadać pytania, byś znalazła właściwą odpowiedź. Z daleka dostrzegą pułapki, które sama przed sobą ustawiasz, by zniechęcić się do wyjścia z bezpiecznej (ale nudnej i nie dającej szansy na rozwój) przestrzeni. Pomogą dostrzec cały świat nowych możliwości, które doprowadzą cię do miejsca, którego od dawna szukałaś. 

Indywidualne spotkanie z doradczynią to szansa na odkrycie własnych kompetencji, spojrzenie na siebie w inny niż dotychczas sposób, poukładanie tego, co jest do poukładania, a także odnalezienie czegoś, co być może ukryłaś bardzo dawno temu. 

Podczas dwugodzinnego spotkania przyjrzysz się sobie i miejscu, w którym jesteś, dzięki czemu łatwiej ci będzie odnaleźć właściwy kierunek. 

Kiedy poczujesz, że jesteś gotowa – napisz lub zadzwoń do nas!

 *Ustawki kojarzyły ci się do tej pory z pomeczowymi starciami kiboli? Po spotkaniu z nami będziesz już wiedzieć, że USTAWKI są po to, by pomóc ci się ustawić: w najlepszy sposób w najlepszym miejscu. 

bottom of page