WARSZTATY WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH

WARSZTATY WYSTĄPIEŃ ON-LINE


Dobre przemówienia wcale nie trwają długo. Nieraz wystarczą  trzy minuty, by odnieść pożądany skutek – przez tyle na przykład przemawiała królowa Elżbieta I do swoich żołnierzy w Tillbury, chwilę przed atakiem hiszpańskiej armady.

I have a dream, zaczął Martin Luther King, a całość zajęła mu tylko 17 minut.

W kilka czy kilkanaście minut trzeba jednak zmieścić wszystko, co powinno być powiedziane. I zrobić to tak, by słuchacze zostali z właściwymi uczuciami, wiedzą czy informacjami.

My, kobiety, zbyt często się jednak boimy. Zbyt długo zastanawiamy. Wahamy, czy aby nie palniemy czegoś. 

Bo zbyt często głos nam był zabierany. Za rzadko miałyśmy szansę się odezwać. Zbyt dużo razy byłyśmy uciszane. 

Zmień to! Już najwyższa pora skończyć z tym strachem. 

Przecież masz tyle mądrych, ważnych i ciekawych rzeczy do powiedzenia!
A całej reszty można się po prostu nauczyć.

Wystarczy poznać zasady budowania wypowiedzi, wiedzieć, co słuchacze najszybciej zapamiętują i jak ich przekonać do swoich racji. Ta umiejętność przydaje się zawsze – podczas sesji, zebrań, wywiadów w telewizji czy radiu. Teraz częściej niż do tej pory również podczas wystąpień on-line.Zapraszamy na warsztaty wystąpień publicznych, podczas których dowiecie się:

- jak dobrze zacząć przemówienie i jeszcze lepiej skończyć,

- czego w trakcie wystąpień czy prezentacji absolutnie nie robić,

- w jaki sposób skonstruować wypowiedź,

- jak walczyć z tremą,

- co zrobić, by dobrze wypaść podczas zebrań on-line.

Więcej info na www.akademiawoykowskiej.pl

Prowadzenie – Paulina Kirschke

Dziennikarka, reporterka, wydawczyni, autorka programów telewizyjnych, specjalistka w dziedzinie PR. Pracowała m.in. jako dziennikarka w Telewizji WTK, Radio RMI, Telewizji Biznes, Polsat News. Współpracowała z Głosem Wielkopolskim, Gazetą Wyborczą i Akademickim Studio Filmowym.

Przez ostatnie lata związana z PR jako Pełnomocnik Zarządu Wielkopolskiej Sieci Szerokopasmowej ds. PR, Kierowniczka działu PR w INEA. Zorganizowała i prowadziła wiele konferencji i eventów - m.in. Wielkopolskie Forum Szerokopasmowe, konferencje dotyczące Partnerstwa Publiczno-Prywatnego czy E-zdrowia.
 

Fundacja im. Julii Woykowskiej prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu PR, komunikacji, marketingu i wystąpień publicznych. W ostatnich miesiącach zrealizowałyśmy m.in. warsztaty wystąpień publicznych zlecone przez Wydział Gospodarczy Urzędu Miasta Poznania. Z naszej oferty szkoleniowej korzystają takie firmy jak Novol, Amica, Aquanet czy SmartBee.

GRAFA01.jpg